سوئیس:

کشور سوئیس با قرار گرفتن در مرکز قاره اروپا و داشتن یکی از قوی ترین سیستم های اقتصادی و بانکی در دنیا یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین کشور های دنیا به حساب می آید. مجموعه کوه های آلپ عمده این کشور را احاطه کرده اند که نه تنها باعث به وجود امدن اب و هوایی منحصر بفرد شده، بلکه باعث به وجود آمدن جاذبه های طبیعی و زیبایی های محیطی شده که سالانه بسیاری از گردشگران، کوهنوردان و طبیعت دوستان را در فصل های مختلف به خود جلب میکند. وجود این رشته کوه های بزرگ باعث به وجود امدن دریاچه ها و رود های زیبا و باور نکردنی شده است.

در فصل زمستان پیست های اسکی سوئیس که از بهترین های نوع خود در دنیا محسوب می شوند شرایط غیر قابل تکرار را برای ورززشکاران علاقه مند به وجود می اورند.

کشور سوئیس یکی از پیشرفته ترین کشور ها در زمینه تکنولوژی و صنایع علمی است. با سطح بالای رفاه اجتماعی در زمینه های بهداشت و خدمات شهروندی و اموزشی سوئیس نمونه مناسبی از یک کشور پیشرفته است. بدیهی است که وجود این سطح از خدامت پیشرفته شهری شرایط غیر قابل مقایسه ای را برای مسافران و جهانگردان به وجود می اورد. هتل هایی فراتر از استاندارد جهانی و شرایط اقامتی و خدمات رفاهی گردشگران همگی یکی از راحت ترین و آرامش بخش ترین سفر های اروپا را برای مسافران به ارمغان می آورد.

مرز مشترک با کشور های توریستی دیگر همانند ایتالیا، آلمان، اتریش و فرانسه و همچنین قرار گرفتن در قلب قاره اروپا فرصت مناسبی برای تشکیل تورهای ترکیبی سوئیس با این کشورهای جذاب را به آژانس مدبران خواهد داد تا طبق سلیقه شما میتوان این ترکیب ها را بصورت تور برنامه ریزی کرد. بهترین روش دسترسی به تور های ترکیبی اروپا شرقی که از جذاب ترین تور های کل دنیاست نیز از طریق سوئیس میباشد.

اژانس مدبران همه ساله در فصل های مختلف تور های متنوعی را برای این کشور جذاب برنامه ریزی کرده است. همچنین قابلیت انجام تور های اختصاصی و مناسب انواع مختلف توریست ها با علایق و شرایط سنی مختلف برای متخصصان سفر ما در اژانس مدبران وجود دارد که در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با اژانس در ارتباط باشید.

شماره تماس 4 رقمی این آژانس را بدون کد و شماره 5 رقمی را به همراه کد 5 رقمی میتوانید شماره گیری بفرمائید.