تور سریلانکا: ( اطلاعات تور سریلانکا - اطلاعات سفر سریلانکا - برنامه تور سریلانکا - برنامه سفر سریلانکا )


سریلانکا کشوری است در جنوب غربی هند که به دلیل نزدیک بودن به خط استوا، در تمام طول سال آب و هوایی یکسان دارد و به همین دلیل تور سریلانکا را میتوان به عنوان یکی از مقاصد زیبای گردشگری دانست که در تمام طول سال میتواند جذابیت داشته باشد.

کشور سریلانکا بدلیل موقعیت آب و هوایی، مناظر بسیار بی نظیری دارد و به واقع کشور زیبایی است.

ترکیبی که آژانس مدبران سفرهای خاطره انگیز برای تور سریلانکا در نظر گرفته بطوری برنامه ریزی شده که حقیقتا سفری خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

2 شب اقامت در پایتخت تجاری این کشور که کلمبو نام دارد و گشت در مناطق تاریخی و دیدنی این شهر گشتی کاملا عادی و داخل شهری است و یعد از آن 2 شب اقامت در شهر مرکزی این کشور به نام "کندی" و در هتلی در قلب جنگل با منظره ای بکر و دیدنی میتواند تجربه ای جدید و شاید تکرار نشدنی برای شما باشد .

در آخر شهر ساحلی بنتوتا با تفریحات کاملا ساحلی پایانی حیرت آور به همراه کمی استراحت در سواحل زیبا را به شما هدیه میکند تا تور کشور سریلانکا از تورهایی باشد که کمتر فکر میکردید اینهمه جذابیت را در قالب یک پکیج بتوانید ببینید.

یکی از محاسن تور سریلانکا عدم نیاز به مدارک خاص جهت ویزا میباشد و ویزای این کشور در بدو ورودو در مرز این کشور با پرداخت هزینه 40 دلار به راحتی امکان پذیر است .

اطلاعات بیشتر را می توانید از کارشناسان مدبران دریافت کنید : 02142686