روسیه:


با بیش از 17 میلیون کیلومتر مربع، روسیه با اختلاف بزرگترین و وسیع ترین کشور کل کره زمین محسوب می شود. ما به دلیل قرار گرفتن روسیه در شرایط سخت اب و هوایی و سرمای شدید در مناطق شمالی و شرقی ، روسیه با جمعیت 144 میلیون تنها کشور نهم جهان از این جنبه است. قسمت های جنوب غربی اروپائی روسیه بسیار پر جمعیت تر نقاط شمالی و یا شرقی این کشور میباشد. بسیاری از شهر های پر جمهیت و بزرگ روسیه همانند مسکو نیز در جنوب غربی این قاره قرار گرفته اند. تقریبا تمامی قسمت های شمالی قاره اسیا جزوی از روسیه محسوب میشوند. به طور کلی می توان روسیه را به دلیل فاصله قابل توجه ان از خط استوا، کشوری سرد سیر و با اب و هوایی خشن به شمار میرود اما با این حال وسعت غیر قابل تصور باعث به وجود امدن شرایط اب و هوایی متفاوت و جذاب در نقاط مختلف این کشور عظیم می شود. همچنین تحولات و تغییرات جالب فرهنگی و حکومتی بسیاری در این سرزمین در طول سالیان به وجود امده که نقطه قابل توجهی برای تاریخ دوستان است که همواره میتوانند تاثیران این تحولات تاریخی را در بافت های روسیه کنونی در قالب برنامه سفری ارائه شده توسط اژآنس مدبران تجربه کنند.


روسیه همواره کشوری قدرتمند و تاثیر گذار در صحنه بین المللی بوده. چه در دوران جنگ جهانی و چه در دوران جنگ های سرد روسیه همواره مسیر پیشرفت و تکامل بشر را تحت تاثیر بسیاری قرار داده. از بدو دوران پیشرفت علم و تکنولوژی روسیه همواره حرف بسیاری برای گفتن داشته. در زمینه های بسیاری از جمله شیمی، پروژه های موشکی، برنامه های سفر های فضایی مختلف، ماهواره های فضایی و برنامه گشترده سفر به ماه روسیه از پیشرفته ترین کشور ها به شمار می رود.


شهر ها و مکان های توریستی بسیاری در روسیه وجود دارند که بسیاری را مجذوب خود می کنند. مسافران ایرانی که قصد سفر به روسیه را داردند در قالب تور های اژانس مدبران که در بالاترین کیفیت ممکن عرضه می شوند می توانند شرکت کنند. توریستی ترین مناطق روسیه شهر های مسکو و سنت پیترزبورگ هستند که برنامه سفری و بازدیدی کاملی از این مناطق گردشگری برای مسافران توسط اژانس مدبران برنامه ریزی شده است.