تورها, تورهای ویژه تابستان 1397, اروپا

تور کشتی کروز اروپا - پائیز و زمستان 97 - MSC Meraviglia

مزیت های سفر با کشتی های کروز:

سفر با کشتی کروز از لحاظ هزینه میتواند مقرون به صرفه تر از سفر زمینی بین شهرها باشد، و نیز صرفه جویی درهزینه جابجایی و زمان در این سفرها نیز یکی از محاسن این سفرها میباشد، چراکه نیاز به رزرو هتل در شهرهای گوناگون و جابجایی زمینی یا هوایی بین شهرها در این نوع سفر حذف میشود و کشتی محل سکونت دائمی شما در تمام شهرها میباشد که گوئی هتل سیاری است که به همراه شما در طول سفر جابجا میشود، بدین ترتیب شما یکبار در روز اول Check in کرده و در روز پایانی Check out میکنید و از هتلتان که در واقع کشتی است خارج میشوید. همچنین در سفر با کشتی کروز شما برنامه منظمی دارید که از قبل در کشتی و شهرها برای شما برنامه ریزی شده و میتوانید از تک تک لحظات سفر خود به خوبی استفاده کنید.

همچنین در سفر با کشتی کروز شما با صرف کمترین زمان و هزینه (مثلا در 8 روز) امکان دیدن 5-6 و یا 7 شهر در کشورهای مختلف را دارید که در این بازدیدهای چند ساعته میتوانید شِمای کلی از آن شهر و کشور بدست آورید و تا حدی با فرهنگ و برخورد جوامع مختلف آشنا شوید که این ذهنیت کلی از شهرهای مختلف دنیا هم میتواند در دیدگاه های شما نسبت به آن شهرها تاثیر داشته باشد و هم میتواند شما را برای برنامه ریزی در سفرهای دیگرتان کمک کند و باعث شود مقصد سفر بعدی خود را برای اقامت بیشتر در یک شهر یا کشور راحت تر و با دیدِ بازتری انتخاب کنید.

از مزیت های دیگر سفر با کشتی های کروز این است که شما نیازی به اینکه فکرتان را مشغول وعده های غذایی بکنید ندارید و ضمن صرفه جویی در هزینه خورد و خوراک شما میتوانید در رستوران های مجلل این کشی ها بهترین و با کیفیت ترین غذاها را نوش جان کنید. (که ورودیه رستوران با چنین کیفیتی در اروپا برای هر وعده برای یک نفر کمتر از 100 یورو نمیباشد، که شما به رایگان در کشتی از این کیفیت استفاده میکنید)

بطور کلی بخش عمده ای از مسافران این کشتی ها تنها برای لذت بردن و استفاده از خدمات خود کشتی ها این تور را انتخاب میکنند و همانطور که در طول سفر خواهید دید، خیلی از مسافران در شهرهای مختلف که کشتی توقف میکند از آن پیاده نشده و وقت خود را صرف استفاده از خدمات کشتی میکنند. چراکه بدلیل برنامه های متعدد و جذابی که شبها در کشتی جریان دارد، (بمانند کنسرت، تئاتر و نمایشهای مختلف) فرصت استفاده از تفریحات دیگر مانند استخر، سونا، پارک آبی و ... را باید در روز اختصاص داد. با همه این تفاسیر، با برنامه ریزی دقیق زمانی، میتوان از تمامی برنامه های کشتی و گشتهای شهری مختلف در کشورهای مختلف استفاده کرد.

از دیگر نکات مثبت این تورها این است که بصورت انفرادی بوده و به دلیل سیکل حرکتی منظم این کشتی ها که معمولا بصورت هفتگی میباشد. شما امکان انتخاب زمان حرکت خود در هر تاریخی را دارید و میتوانید هر کدام از هفته ها را برای حرکت خود انتخاب کنید. (بطور مثال حرکت کشتی MSC Preziosaکه پکیج تور شرکت خدمات مسافرتی مدبران بر روی آن میباشد هر یکشنبه از بندر رم بوده که شما میتوانید هر یکشنبه ای را که با برنامه کاریتان هماهنگ باشد را انتخاب کنید)

محدودیت های سفر با کشتی کروز:

در سفر با کشتی کروز بدلیل محدودیت زمانی که در هر شهر دارید، امکان دیدن تمامی مکان های تاریخی و تفریحی در هر شهر وجود ندارد، چراکه دیدن تمامی جاذبه های برخی از شهرهای بزرگ و توریسی حتی به اندازه 1 هفته اقامت در آن شهر را میطلبد که درصورت سفر با کشتی کروز این امکان وجود ندارد، اما همانطور که در قسمت محاسن این نوع سفرها ذکر شد، شما میتوانید ابتدا از طریق این کشتی ها شِمای کلی از شهرهای مختلف بدست بیاورید و برای هر کدام از شهرها به تعداد روزهایی که نیاز دارد برای سفر بعدی خود برنامه ریزی کنید. (بطور مثال در سفر با کشتی کروزی که مسیر رم، پالرمو، مالتا، بارسلون، مارسی و جنوا را طی میکند، طبق شناختی که پیدا خواهید کرد برنامه ریزی میکنید که در سفر بعدی با هواپیما به رم بروید، 4 روز در این شهر بمانید، سپس به بارسلون رفته و 3 روز نیز در آنجا اقامت کنید و بقیه شهرهای مسیر را نیز با همان یک روزی که با کشتی بازدید کردید برای آن ها کافیست؛ و یا ممکن است به این نتیجه برسید که در آینده حتما باید 1 هفته به مالتا سفر کنید و از ساحل دیدنی آن به اندازه کافی لذت ببرید. که تمامی این ها بستگی به سلیقه افراد خواهد داشت)

از دیگر محدودیت های این سفرها عدم امکان رزرو کابین های کشتی است که نمیتوان مانند هواپیما در آن کابین رزرو کرد، که این مورد بیشتر برای کشورهایی مثل ایران که برای سفر به کشورهای مختلف نیاز به ویزا دارند مشکل ساز تر است. چراکه این امکان وجود دارد که شما برای سفر خود یک نوع کابین در یک تاریخ مشخص انتخاب کنید، اما در طی مدت زمانی که مدارکتان را به سفارت ارائه میکنید تا وقتی که جواب ویزا از طرف سفارت به شما اعلام شود، آن تاریخ یا کابین درنظر گرفته شده برای شما پر شده باشد و دیگر امکان رزرو آن وجود نداشته باشد که شما مجبور میشوید یا کابین دیگری انتخاب کنید و یا سفر خود را یک یا 2 هفته به تعویق بیاندازید.

 

مدارک مورد نیاز

اصل پاسپورت امضا شده با 4 ماه اعتبار از تاریخ سفر، 2قطعه عکس رنگی که قدیمی تر از 4 ماه نباشد ) اندازه 4/5 x 3/5 سانتی متر ( ،اصل و ترجمه انگلیسی شناسنامه، مدارک شغلی )برگه اشتغال به کار با قید تاریخ مرخصی و میزان حقوق و سابقه، مدارکی بانکی ) پرینت حساب 3 ماه اخیر به همراه برگه تمکن مالی به زبان انگلیسی ( ، اصل و ترجمه انگلیسی سند ملکی زمین/باغ و ...) که به نام فرد متقاضی می باشد(

توضیحات

 • 7 شب و 8 روز
 • ایتالیا + اسپانیا + فرانسه
 • 13، 20، و 27 آذر 96
 • هوایی، دریایی
 • آلیتالیا - اکونومی
 • شنگن توریستی
 • کشتی کروز
 • ندارد
 • آبشنال در کشتی
 • راهنمای بین المللی در کشتی
 • بیمه مسافرتی سامان

خدمات


پرواز هواپیمایی ترکیش - اخذ ویزای شنگن از کشور سوئیس- 3 شب اقامت در هتل 2 ستاره مرکز شهر در ژنو سوئیس با صبحانه بلیط کشتی کروز با خدمات صبحانه، ناهار و شام- بیمه مسافرتی.

پکیج 1

 • نام هتل : MSC MERAVIGLIA
 • درجه هتل :

 • شهر :
  7 شب کشتی کروز
 • منطقه :
 • نرخ اتاق 2 تخته :
  7.990.000 تومان
 • نرخ اتاق 1 تخته :
  12.790.000 تومان
 • کودک با تخت :
  5.990.000 تومان
 • کودک بدون تخت :
  2.990.000 تومان
 • کودک زیر 2سال :
  1.990.000 تومان