آلمان:

 

 

کشوری زیبا با تاریخی پر از پستی ها و بلندی ها، المان با 82 میلیون نفر، پر جمعیت ترین کشور اروپا و پر جمعیت ترین مقصد مهاجرت جهانی پس از آمریکا است. بسیاری از گردشگران اسیایی و امریکایی از تاریخ و فرهنگ غنی المان اطلاع ندارند در حالی که المان از نظر تاریخی و فرهنگی از دیدنی ترین و شگفت انگیز ترین کشور های اروپا است. قرار گرفتن کشور آلمان در بستر بی شماری از اتفاقات مهم و سرنوشت ساز جهانی اثار بسیار تکان دهنده و قابل مشاهده ای را به جای گذاشته که سالانه بسیاری را به سمت خود جلب می کند. همچنین افسانه های محلی جالب و شگفت انگیزی در مورد قهرمانان سرزمین و اتفاقات افسانه ای عظیم نیز وجود دارند که به جذابیت این کشور زیبا می افزایند.

 

 

در قرن 21 المان از قوی ترین و مهم ترین کشور های جهانی است که تاثیر زیادی بر تصمیم های مختلف بین المللی دارد. با شرایط رفاهی عالی و منابع طبیعی فراوان چهارمین کشور پیشتاز جهانی از نظر اقتصادی است و رتبه سوم واردات و صادرات جهانی را در اختیار دارد.

 

 

تمامی شرایط فرهنگی و اقتصادی المان کنونی امیخته با زیبایی ها طبیعی و اب و هموایی مناسب باعث شده که المان از وسوسه انگیز ترین کشور ها برای گردشگران باشد. علاوه بر تمامی نکات مثبت سفر به المان، از نظر هزینه های خرید و هزینه های رفاهی المان از بهترین کشور های اروپایی است. قیمت های پایین و شرایط مناسب امنیتی همگی به محبوبیت المان به عنوان قطب بزگ گردشگی مرکز اروپا می افزاید.

 

 

اژانس مدبران سالانه برنامه های گسترده تور های مختلف اروپایی دارد که بخش قابل توجهی در بر گیرنده المان نیز می باشد. برای اطلاعات دقیق تر از بخش های مختلف ساید دیدن نمائید و یا با شماره تلفن اژانس تماس حاصل فرمائید.