امادگی سفر استرالیا

تحقیق و امادگی برای سفر همواره از ملزومات هر خانواده میباشد. آمادگی از اتفاقات احتمالی و مشکلات که در کمین است جلوگیری کرده و تحقیق در مورد مکان مورد نظر باعث لذت دو چندان از سفرتان خواهد شد. از این رو این مقاله و مقاله های مشابه برای استفاده مسافران و علاقه مندان تهیه شده:

آب و هوای سفر:

با توجه با وسعت زیاد آب و هوای این کشور در نقاط مختلف شرایط مختص به خود را دارد. اما در حالت کلی به دلیل قرار گرفتن استرالیا در نیمکره جنوبی و از سوی دیگر شرایط زیبای طبیعی این کشور بهترین زمان برای سفر فصل های پاییز و زمستان می باشد. با این حال تمامی فصل های سال این کشور پهناور زیبایی های طبیعی خاصی به خود میگیرد.

پرواز و خدمات هوایی استرالیا:
بر خلاف بسیاری از سفر ها و کشور های دیگر سفر به استرالیا از شرایط پروازی خاصی برخوردار است. به دلیل مسافت زیاد و ساعات پرواز طولانی بین ایران و استرالیا در تور های استرالیا پرواز مناسب اهمیت بیشتری دارد. از این رو پیشنهاد ما به مسافران پروازی مناسب با شرایط سفر میباشد.
مسیر رفت ایران به استرالیا 19 ساعت و مسیر برگشت حدودا 16 ساعت میباشد . برای گرفتن پروازی خوب با قیمت مناسب بهتر است چند ماه قبل از سفر اقدامات خود را انجام دهید. اژانس مدبران و منتخصصان گردشگری ان بهترین پرواز های موجود را در تور های خود قرار میدهند که با توجه به مدت زمان سفر مسافران از بهترین خدمات در حین پرواز برخوردار شوند.

خدمات ویزا:

برای ورود به کشور استرالیا تمامی مسافران مستلزم به دریافت ویزا میباشند. تیم ویزای اژانس مدبران با تجربه خود میتوانند مسافران را در زمینه ویزا راهنمایی کامل کنند. بدیهی است تمامی خدمات ویزا و راهنمایی های لازم در پکیج های تور استرالیا به صورت کامل ارائه میشود.

هتل های استرالیا:

سالانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران به سمت قاره زیبای استرالیا کشیده میشوند که این تعداد زیاد بازدید کنندگان باعث به وجود امدن هتل های با استاندارد جهانی و شرایط فوق الاده شده است. هتل های زیبا و شرایط عالی اقامتی از امتیاز های مثبت سفر به استرالبا میباشد.
اژانس مدبران میتواند بهترین هتل ها در نقاط مختلف کشور را برای شما شناسایی و پیشنهاد کنند.

بیمه مسافرتی :

همانند خدمات ویزا تمامی خدمات بیمه مسافرتی توسط اژانس مدبران برای مسافران عزیز انجام میشود.

اطلاعات مفید:

برای سفر به کشور استرالیا از ایران نیازی به واکسیناسیون نمیباشد.
در حین ورود به کشور استرالیا هر گونه دارویی که به همراه مسافر باشد باید به اطلاع مسئولان رسانده شود. توصیه میشود نسخه تجویز دارو را به همراه داشته باشید.