مختصری درباره تور کانادا:

کشور کانادا در شمال قاره امریکا واقع شده، این کشور مدرن و پیشرفته در تمام دوران یکی از کشورهای محبوب برای مردم دنیا چه از نظر زندگی و چه از لحاظ گردشگری بوده است. دیدن این کشور تا چندی پیش یکی از آرزوهای ایرانی ها بود، که این امر بدلیل دشوار بودن اخذ ویزای این کشور بود. اما امروز بدلیل شرایط مناسب تر ایران در جایگاه های جهانی، امکان گرفتن ویزا راحت تر شده، و بهمین مناسبت شرکت خدمات مسافرتی مدبران با همکاری با شرکت کانادایی تورهای لوکس کشور کانادا را طراحی و اجرا میکند و نیز ویزای مولتی پل کشور کانادا روی تور کانادای شرکت مدبران اخذ میگردد. که با این ویزای مولتی پل شما بعدها نیز امکان سفر به کانادا را خواهید داشت، این ویزای مولتی به مدت اعتبار پاسپورت شما خواهد بود. پس یهتر است از قبل از اقدام برای ویزا پاسپورت جدید تهیه کنید.

شهرهای مورد بازدید در تورهای بهار و تابستان کانادا 3 شهر توریستی نیاگارا و تورنتو و مونترال در شرق کانادا و شهر ونکوور در غرب کانادا میباشد. که فاصله شهرهای تورنتو تا ونکوور 4 ساعت با هواپیمای داخلی کشور کانادا میباشد. فاصله شهرهای نیاگارا تا تورنتو نیز حدود 2 ساعت با اتوبوسهای مجهز توریستی میباشد.

شرکت مدبران در فصل های سردتر یعنی پاییز و زمستان ترکیب بی نظیر دیگری را برای تور کانادا برای مسافران برنامه ریزی کرده است. کشور مکزیک با فاصله 4 ساعته هوایی با شهر تورنتو با دمای 20 تا 25 درجه سانتیگراد در فصل زمستان (تورهای ژانویه) میتواند جایگزین مناسبی برای شهر سرد ونکوور بوده و بهترین مقصد برای تفریحات ساحلی در هتل UALL میباشد. شرکت خدمات مسافرتی مدبران تور کانادا در تعطیلات ژانویه را با شهر ساحلی کانکون در کشور مکزیک ترکیب میکند تا مسافران در میان تور سرد کشور کانادا 7شب آرام و معتدل را در هتل UALL در مکزیک سپری کنند.

 

همچنین اقامت در هتل شرایتون یا هیلتون با چشم انداز آبشار نیاگارا و صرف ناهار در برج اسکای لون (Skylon Tower)در شهر نیاگارا میتوانند لحظات فراموش نشدنی را در خاطرات شما ثبت کنند.

دیدن بزرگترین شهر کانادا و شهر تاریخی این کشور یعنی تورنتو در تور کانادا شرکت مدبران و سواری در طول رودخانه سنت لورنز در این شهر نیز فراموش نشدنی خواهد بود.

دیدن منطقه کوهستانی Grouse Mountain و صعود به قله با تله کابین و صرف ناهار در قله در تور کانادا روح شما را جلا خواهد داد و نیز دیدن شهر ویکتوریا و سفری با کروز به جزیره ویکتوریا در روزهای پایانی تور هرگز از ذهن شما پاک نخواهند شد.