تور آفریقا :


تور افریقای جنوبی یکی از اصلی ترین مقاصد برای گردشگران دنیا محسوب میشود . این محبوبیت به دلیل وجود طبیعت آفریقاست . برنامه ریزی تور افریقای جنوبی توسط شرکت خدمات مسافرتی مدبران میتواند تجربه به یاد ماندنی برای سفر به این کشور سر سبز برای علاقه مندان باشد. ترکیب شهر های ژوهانسبورگ، پارک جنگلی و سان سیتی با شهر ساحلی کیپ تاون میتواند تنوع بینظیری از انواع گردش را در تور افریقای جنوبی برای شما به ارمغان بیاورد .

ژوهانسبورگ پایتخت کشور افریقای جنوبی بوده و گشت در این شهر همراه با دیدن چند مکان تاریخی در آن خالی از لطف نیست . شما یک شب را در کمپ های جنگلی در پارک جنگلی میگذرانید و پس از آن در شهر تفریحی سان سیتی میتوانید از تنوع سرگرمی این شهر و شهر بازی آن استفاده کرده و 2 روز شاد را در خاطره تور افریقای جنوبی خود داشته باشید. 3 شب انتهای تور نیز در شهر ساحلی و زیبای کیپ تاون با منظره کم نظیر آن سپری خواهید کرد و از تفریحات ساحلی بهره خواهید برد .

بطور کلی این ترکیب متنوع را در کمتر سفری میتوانید در غالب یک تور داشته باشید که تور افریقای جنوبی آژانس مدبران سفرهای خاطره انگیز این تور متنوع را در خاطر شما رقم خواهد زد .